0 تا 100 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 1403

۱۳ مهر ۱۴۰۲
مطالعه 6 دقیقه
عارف علی نژاد
عارف علی نژاد
مشاوره و برنامه ریزی کنکور 1403, مشاور کنکور 1403

مشاوره کنکور نیاز دارم یا نه؟ آیا خودم می تونم برنامه ریزی کنکور کنم؟ سوالاتی که دغدغه تمام کنکوری هاست. تو این مقاله قراره نکاتی رو باهم یاد بگیریم که به مشاور کنکور خودت تبدیل بشی و بتونی حرفه ای برنامه ریزی کنی. پس تا آخر این مقاله با من باش.

نکاتی که قراره تو این مقاله با هم یاد بگیریم:

 1. اصول برنامه ریزی کنکور
 2. دفتر برنامه ریزی کنکور
 3. مشاوره کنکور رایگان
 4. مشاوره تلفنی کنکور
 5. قیمت مشاوره کنکور
 6. استراتژی آزمون
 7. تحلیل آزمون

اصول برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی برای کنکور 1403 رو چطوری انجام بدم؟ اصول برنامه ریزی کنکور دو اصل مهم داره:

 1. شخصی سازی بودن بر اساس توانایی های فردی:
  کاملا مشخصه که هیچ دو فردی مثل هم نیستن. بنابراین نمیشه برنامه ای که بر اساس توانایی های یک نفر نوشته شده رو به یه نفر دیگه بدیم و انتظار داشته باشیم با همون کیفیت و کمیت اجراش کنه.
 2. منعطف بودن:
  برنامه ریزی باید منعطف باشه یعنی اگر یه روزی به هر دلیلی نرسیدی یک یا چند باکس رو بخونی جای جبران برات باشه. در غیر این صورت از لحاظ روانی آسیب می بینی. چرا؟ چون می بینی که ای بابا من نرسیدم مثلا امروز درس بخونم خب پس تا تهش دیگه خراب می کنم.

دفتر برنامه ریزی کنکور

بهترین دفتر برنامه ریزی کنکور کدام است؟ آیا نیاز به خرید دفتر برنامه ریزی کنکور هست؟

ببین عزیزم، تو باید و باید گزارش کار روزانه ات رو یه جا ثبت کنی. حالا این این مکان می تونه دفتر برنامه ریزی کنکور باشه یا مثل چیزی که ما در مشاوره اختصاصی کنکور استفاده می کنیم نرم افزار برنامه ریزی کنکور باشه.

حالا چرا باید حتما گزارش کار رو ثبت کنی؟ به دو دلیل مهم:

 1. درس هایی که در طول روز می خونی به صورت چک لیست در میاد. یعنی چی؟ یعنی مثلا تو باید 5 تا باکس رو بخونی و تیکشون رو بزنی. اینکار از لحاظ روانی روت تاثیر مثبت میذاره و باعث میشه انگیزه بگیری. مثلا اولین باکس رو می خونی و ثبت می کنی بعد می بینی 4 تا مونده. بعد سومی رو می خونی و می بینی دو تا مونده و با انگیزه بیشتری می خونی تا سریع تر تموم بشه. متوجه شدی؟
 2. باید ارزیابی از عملکرد روزانه و هفتگی و ماهانه ات داشته باشی تا ببینی آیا داری درست پیش میری؟ اگر ساعت مطالعه یک درس خیلی زیاد تر از بقیه هستش متعادل تر کنیش. از همه مهم تر بتونی برای روز ها و هفته های آینده ات برنامه ریزی اصولی تری داشته باشی.

برای خرید دفتر برنامه ریزی کنکور می تونی از دفتر های زیر استفاده کنی:

مشاوره کنکور رایگان

خیلی از دانش آموزا به هر دلیلی مثل تست کیفیت مشاور کنکور دنبال مشاوره رایگان کنکور 1403 هستن. ما در کنکورباز بخش مشاوره کنکور آنلاین رایگان رو راه اندازی کردیم که می تونی هر سوالی که داشتی رو از رتبه های برتر کنکور سراسری بپرسی. پس مشاوره کنکور تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان رایگان کنکورباز رو از دست نده!

همچنین برای یک جلسه مشاوره کنکور رایگان در واتساپ یا مشاوره کنکور تلفنی رایگان می تونی اسمتو توی فرم زیر بذاری تا باهات تماس بگیریم:

بهت پیشنهاد می کنم حتما مقاله فیزیک کنکور 1403 رو هم مطالعه کنی.

مشاوره تلفنی کنکور

برای ارتباط با مشاور کنکور 1403 3 راه هست:

 1. تلفنی
 2. تصویری
 3. متنی

از بین روش های بالا مشاوره تصویری کنکور بدلیل ارتباط فیس تو فیس دانش آموز با مشاور کیفیت بالاتری داره. اما به هر حال در کنکورباز دانش آموز می تونه انتخاب کنه مشاوره تلفنی کنکور داشته باشه یا تصویری.

بهت پیشنهاد می کنم حتما مقاله بهترین کتاب برای 100 زدن زیست رو هم مطالعه کنی.

قیمت مشاوره کنکور

یکی از دغدغه های اصلی دانش آموزا اینه که هزینه مشاوره کنکور چقدره؟ ببین دوست من همونطور که میدونی یه اصلی هست که می گه هر کاری یه مزدی داره و مشاوره کنکور 1403 هم از این قاعده جدا نیست. مشاوره کنکور ارزان قیمت کیفیت لازم رو نداره. قیمت گذاری باید جوری باشه که نه دانش آموز اذیت بشه نه مشاور کنکور.

ما در موسسه مشاور کنکور کنکورباز بخش مشاوره کنکور رایگان رو راه اندازی کردیم که می تونی به صورت پرسش و پاسخ سوالاتت رو از رتبه های برتر کنکور بپرسی. شاید بپرسی الان خودتون رایگان گذاشتید پس یعنی کیفیت نداره؟ نه عزیزم. بهای این مشاوره رایگان کنکور تشکیل جامع ترین بانک پرسش و پاسخ کنکور سراسریه. پس به صورت غیر مستقیم برای ما منفعت داره.

همچنین برای دریافت قیمت مشاوره کنکور تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان با تیم کنکورباز می تونی با پشتیبانی ما در ارتباط باشی.

بهت پیشنهاد می کنم حتما مقاله روش تست زنی زیست رو هم مطالعه کنی.

استراتژی آزمون

هر چقدر هم درس خونده باشی ولی یک استراتژی کنکور مناسب و اصولی نداشته باشی شک نکن آزمون های آزمایشی و کنکورت رو خراب می کنی.

0 تا 100 بهترین استراتژی آزمون رو توی مقاله ای که بهش لینک دادم، کامل توضیح دادم. چیزایی که تو اون مقاله قراره یاد بگیری رو سر تیتراشو بهت می گم ولی حتما کاملشو توی همون مقاله بخون:

 • تکنیک زمان نقصانی
 • تکنیک پرش درسی
 • تکنیک ضربدر منفی
 • استراتژی بازگشت
 • استراتژی آزمون فارسی
 • استراتژی آزمون عربی
 • استراتژی آزمون دینی
 • استراتژی آزمون زبان انگلیسی
 • استراتژی آزمون زیست شناسی

تحلیل آزمون

تحلیل آزمون چگونه است؟ چگونه کارنامه آزمون را تحلیل کنیم؟ بیا تا با هم صفر تا صد تحلیل آزمون رو یاد بگیریم. این قسمت یکی از مهم ترین بخش های مشاوره رایگان کنکور 1403 است.

زمان مناسب تحلیل آزمون

برای اینکه بیشترین بازدهی رو از تحلیل آزمونت بگیری نهایتا تا شب روز آزمون وقت داری تا تحلیل رو انجام بدی. هر چی بیشتر بگذره عملکردت رو فراموش می کنی و کیفیت تحلیل آزمونت کاهش پیدا می کنه.

نحوه تحلیل آزمون

اول از همه دفترچه آزمون رو میذاری جلوت و از سوال یک شروع می کنی به حل کردن تا سوال آخر. نکته مهم اینه که به هیچ عنوان سریع و همون اول نباید بری سراغ پاسخنامه چون ارزش سوال رو از بین میبره. اول خودت نهایت تلاشتو بکن تا سوال رو حل کنی بعد اگر نتونستی برو سراغ پاسخنامه. حتی اگه شده ده دقیقه رو یک سوال وقت بذاری تا حلش کنی این کار رو بکن.

مقاله رو دوست داشتی؟
نظرت چیه؟

عارف علی نژاد
عارف علی نژاد